Havnekomitéen

Havnekomitéen er et bindeledd mellom havnens brukere og KNS´ administrasjon og styre.

Komiteén heter formelt «Huk aveny 1 - og Havnekomitéen», og har som oppgave å tilrettelegge aktiviteter i havn og Huk Aveny 1. 

En del av jobben består av utvikling av ny masterplan for Huk Aveny 1 og Havn.

Komitéen arrangerer også dugnader, tekniske treff og sosiale arrangementer etter regattaer, samt i forbindelse med vårpuss.

 

 

Komitemedlem        Funksjon    Epost    Mobiltelefon

Kathrine Baardsen    Leder    kab@rsmnorge.no    91590934

Håkon Ingvaldsen    Medlem    hin@hinvesta.no    90 93 90 99

Tom Ottar    Medlem            tom.ottar@boelgeblikk.no    91321988

Jorunn Doornbos    Medlem    doornb@online.no    90072030

Sven Elefssen    Medlem    esven@online.n    92622887

Kai Fegri    Medlem    Kai-A.Fegri@hioa.no    45866600

Per Børstein    Ansatt    Per.Borstein@kns.no    92603512

Einar G. Døsvig    Ansatt    einar@kns.no    93408820

 

Kalender

Brettseiling for voksne

Kurs for å deg som ønsker å lære og trening for deg som vil bli bedre.
På kurs benytter man foreningens brettutstyr.

Les mer

Krankurs

KNS krankurs gir deg muligheten til å bruke liten kran på KNS Huk Aveny 1 (3,2 tonn) og på KNS seilsportsenter til løft av KNS båter eller egen båt
 

Les mer

Seiling for alle mandag -fredag

Velkommen til sommermoro, en uke med mye fart og moro på land og i vann.
Aktiviteter  i båt med seil eller motor eller på seilbrett.

Alle nivåer fra nybegynnere til de med mye erfaring.

Les mer

Treningssamling for optimister på Hvasser uke 26

KNS, Tønsberg Sf og Sandefjord Sf inviterer til treningssamling på Hvasser for Optimistjolleseilere.
Samlingen er for seilere på Optimist A, B og B rekrutt nivå.

Les mer

KNS Shop
Din handlekurv er tom
KNS Sponsorer

 

Kongelig Norsk Seilforening
Huk Aveny 1, 0287 Oslo
Telefon: 23 27 56 00
E-post: info@kns.no

KNS Seilsportsenter Ulabrand
Daglig leder: Geir Dahl Andersen
Hengsengveien 31, 0287 Oslo
Telefon: 916 01 352
E-post: geir@kns.no

Dronningen Selskapslokaler
Huk Aveny 1
0287 Oslo
Telefon: 91 13 18 35
E-post: dronningen@kns.no

Havnekontor:

Kontaktepost: einar@kns.no

 

 Havnesjef   934 08 820   kl. 08.00-16.00 hverdager
 Havneassistent   992 74 368   kl. 08.00-16.00 hverdager

 Havnevakttelefon

 

  909 82 648   kl. 16.00-21.30 hverdager

  kl. 08.00-21.30 lørdag og søndag

Åpningstider Sekretariatet:
Man-fre kl. 09-16