KNS Styre

KNS har et styre valgt av medlemmene på Årsmøtet. Se hvem som gjør hva i styret  i 2019.

Styremedlemmene velges for to år av gangen og varamedlemmer for ett år av gangen på foreningens årsmøte.

Selv om Sekretariatet gjennomfører de fleste av styrets beslutninger, foregår mye av det praktiske arbeidet i komitéene bestående av tillitsvalgte medlemmer.

STYREMEDLEMMER

Karl-Christian Agerup Styreleder kcagerup@gmail.com 922 18 767
Nils Klippenberg 1.nestleder nils.klippenberg@siemens.com 415 03 806
Benedicte Lind Bjørland 2.nestleder benedicte.bjorland@gmail.com 997 05 828
Kristian Fodstad Styremedlem kristian.fodstad@meinich.no 917 73 654
Håkon Ingvaldsen Styremedlem hin@farco.no 909 39 099
Aleksander Wang-Hansen Styremedlem aleksander@wang-hansen.net 930 12 407
Kathrine Baardsen Styremedlem kseland@hotmail.com 915 90 934
Niclas Fure Varamedlem niclas.fure@gmail.com 928 69 210
Anne Wichstrøm Varamedlem anne.wichstrom@gmail.com 971 85 440

 

Kalender

Sommermoro

En ukes sommerleir med mye fart og moro på land og på vann! For alle, uansett nivå.

Les mer

Paraseiling

KNS, Norges Seilforbund og Vindskift, arrangerer seilkurs tilrettelagt for personer med fysiske funksjonsnedsettelser.

Les mer

KNS Shop

KNS Splittflagg

Fra Kr 925.00

Jr Crew Midlayer Jacket

Fra Kr 650.00 Kr 455.00
På salg!
Din handlekurv er tom
KNS Sponsorer

 

Kongelig Norsk Seilforening
Huk Aveny 1, 0287 Oslo
Telefon: 23 27 56 00
E-post: info@kns.no

KNS Seilsportsenter Ulabrand
Daglig leder: Geir Dahl Andersen
Hengsengveien 31, 0287 Oslo
Telefon: 916 01 352
E-post: geir@kns.no

Dronningen Selskapslokaler
Huk Aveny 1
0287 Oslo
Telefon: 91 13 18 35
E-post: dronningen@kns.no

Havnekontor:

Kontaktepost: einar@kns.no

 

 Havnesjef   934 08 820   kl. 08.00-16.00 hverdager
 Havneassistent   992 74 368   kl. 08.00-16.00 hverdager

 Havnevakttelefon

Kun bemannet i sommhalvåret

  909 82 648   kl. 16.00-21.30 hverdager

  kl. 08.00-21.30 lørdag og søndag

Åpningstider Sekretariatet:
Man-fre kl. 09-16